بنام خدا ؛

ابتدا عذر خواهی میکنم از اینکه نتوانستم به وعده خود عمل کنم و دلیلش یک گرفتاری هایی بود که شما هم متاسفانه از ان بی نصیب نیستید ! و دوم انکه صبر کردیم تا سایتمان در گوگل ثبت شود که شد و دیگر مانعی نداریم اما با عنایت بر اینکه هدف این وب صرفا معرفی فیلم ها می باشد به منظور تسهیل ، بخش دانلود را حذف کرده و با محدود کردن کار ، تمرکزمان را بر ارتقا کیفیت قرار می دهیم بدین صورت که بدون لو رفت فیلمنامه ، کاملا انچه به دنبالش هستید را بیابید و لذت ببرید ! مثلا تصور کنید که عاشق فیلم " ماموریت غیر ممکن " هستید ! خب ما به شما جک ریچر 2 را پیشنهاد میکنیم که سطحی بالاتر از ماموریت غیر ممکن 3 دارد و اتفاقا با بازی خود تام کروز است ! یا مثلا به فیلم هندی " oh my god " علاقه مندید که ما فیلم pk را که سطح بسیار بالاتری از ان دارد را معرفی می کنیم ! حال گاها پیش میاد که یکی نمیدونه از چه فیلمی خوشش میاد ! یا اینکه سلیقه پراکنده با جوهره خاصی داره ! خب ما برای اون هم پیشنهاد هایی داریم .

و اینکه توجه داشته باشید فیلم های معروف را کاری نداریم و ما به دنبال جواهرات کمتر شناخته شده هستیم ! لذا با جماعت اونجرزی در بخش نقد ها و . بر خورد می کنیم ، سعی میکنم امشب یا فردا یک کمدی فانتزی باحال را معرفی کنم و به مناسب شروع فصل 4 سریال better call saul شرحی بر کاراکتر های دنیای برکینگ بد می دهم ؛

نکته : در مورد بخش دوم مقاله " بازی تاج و تخت " بزودی به صورت کامل تر و جذاب تر مطلبی را ارسال می کنم و باور بفرمایید که حالا حالا ها ! وقت داریم

با تشکر پاینده باشید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها